شرکت سازنده گلخانه گل سبز فرداد میثاق (با نام تجاری گل سبز میثاق) در زمینه تولید سازه های گلخانه ای جزو اولین تولید کنندگان سازه  گلخانه ای مدرن در تمامی منطقه  می باشد ، در ضمن شرکت گل سبز فرداد میثاق نماینده  شرکتهای ترکیه در ایران می باشد وبا توجه به تنوع محصولات این شرکتهای گلخانه ساز قادر به ارائه انواع مختلف گلخانه با تیپ های متنوع از قبیل  گلخانه پلاستیکی تک لایه و دو لایه ، گلخانه پلی کربنات و شیشه ای می باشد .
گل سبز فرداد میثاق با بهره گیری از تیم مهندسین مشاور و کارشناسان مجرب کشور، شما را در بخشهای مختلف نظیر انتخاب زمین مناسب جهت ساخت گلخانه، انتخاب و یا احداث گلخانه همراه با تجهیزات گلخانه  و تاسیسات همگام با تکنولوژی روز دنیا و متناسب با نوع کشت همراهی می کند.
شرکت سازنده گلخانه گل سبز فرداد میثاق انواع مختلف گلخانه های دارای استاندارد اروپا را با عرض دهنه و ارتفاع مناسب با همکاری شرکتهای گلخانه ای ترکیه و اسپانیای تحت لیسانس آنها طراحی ، تولید و عرضه می کند.
شرکت گلخانه سازی گل سبز فرداد میثاق علاوه بر توانایی تولید سازه های مدرن گلخانه با مناسب ترین  قیمت گلخانه و کیفیت ، توانایی تامین تجهیزات  گلخانه از جمله توری ضد حشره وسایبان گلخانه ، پرده ترمو اسکرین ، سیستم حرارتی گلخانه به دو صورت هوای گرم و آب گرم ، پد و فن ، مه پاش ، فن سیرکوله و تمامی تجهیزات گلخانه مربوط به کشت گلخانه هیدروپونیک را دارا می باشد.

گلخانه پلی کربنات

ما در این مطلب در مورد سازنده گلخانه و ویژگی بهترین سازنده های گلخانه ای که در کشور مشغول هستند می باشد. از آنجایی که امروزه به دلیل رشد جمعیت تامین منابع غذایی یکی از دغدغه های اکثر کشورها محسوب می شود لذا تاسیس واحدهای صنعتی گلخانه یکی از بهترین راهکارها برای تامین این منابع غذایی است.

. گلخانه ها امروزه یکی از شغل های پردرآمد در کشورهای اروپایی محسوب می شود که امروزه این شغل در ایران نیز رایج شده و بسیاری از افراد به این شغل رو آورده اند. از این رو شرکت های زیادی در کشور به عنوان سازنده گلخانه به این افراد برای ساخت و شروع کار خود کمک و مشاوره می کنند.

از این رو اگر شما نیز مشتاق کسب اطلاعات در خصوص سازنده گلخانه هستید و می خواهید بدانید بهترین سازنده گلخانه کیست و چه ویژگی هایی دارد و یا می خواهید از سازنده گلخانه در تهران اطلاعات لازم را کسب کنید می توانید با ما در این مقاله همراه باشید.

اهمیت وجود گلخانه

همان طور که می دانیم از زمان خلقت بشر تامین غذا یکی از مهم ترین مسائلی بود که همیشه بشر برای آن تلاش می کرد. خوراکی های گیاهی از آن دسته از خوراکی هاست که از قدیم الایام بشر به آن علاقه خاصی داشته است. از این رو این قضیه سبب شد که انسان به کشاورزی روی بیاورد.

انواع کشت گلخانه ای

از آنجایی که بشر همیشه بشر به این غذا احتیاج دارد لذا کشاورزی همیشه یکی از شغل های پردرآمد و پر مشتری است. هر شخصی که قصد شروه کشاورزی دارد اولین و مهم ترین چیزی که به آن نیاز دارد زمین و آب می باشد. این دو مورد از مهم ترین ملزومات کشاورزی می باشند که در آینده ای نه چندان دور بشر با کمبود و بحران این دو مورد روبه رو می شود و یکی از معضلات انکار ناپذیر ﺁینده می باشد.

آشنایی با سازنده گلخانه

از بهترین راهکارهایی که امروزه برای جلوگیری از مشکلاتی چون کمبود آب، زمین و همچنین نامساعد بودن آب و هوا اجرا می شود ساخت گلخانه است. همچنین گلخانه یک گزینه و روشی درست و مناسب برای کنترل کردن شرایط محیطی همچون رطوبت، نور، گرما، حرارت، دما، آفات و … می باشد. از این رو امروزه بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی محصولات کشاورزی خود را از طریق گلخانه ها تامین می کنند.

خوشبختانه کشور ایران نیز از این قافله عقب نماند و امروزه بسیاری از محصولات کشاورزی کشور از این طریق تامین می شود. لازم به ذکر است که بدانید راه اندازی گلخانه نیازمند تجربه، تخصص و تجهیزات خاص و حرفه ای است و آنقدر هم کار آسانی نیست. از این رو امروزه شرکت هایی به نام شرکت های سازنده گلخانه تاسیس شدند که با استفاده از به روزترین و آخرین فناوری های روز دنیا و همچنین با داشتن یک برنامه جامع و کامل افراد را برای رسیدن به هدف خود کمک می نمایند.

بهترین سازنده گلخانه

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم امروزه به دلیل رشد جمعیت و برای استفاده بهینه از منابع طبیعی چون آب و خاک و زمین و همچنین تامین مواد غذایی انسان کشاورزی به روش مدرن در حال اجرا می باشد. ساخت احداث گلخانه یکی از مدرن ترین روش های کشاورزی است که امروزه بیشتر منابع غذایی انسان از این طریق تامین می شود.

سیستم های گلخانه ای انواع مختلفی دارند. لذا بهتر است قبل از احداث این واحد صنعتی ابتدا مطالعات لازم در مورد شرایط اقلیمی برای کشت نوع گیاه و همچنین محل احداث آن انجام شود و سپس به طراحی و اجرای آن پرداخته شود. چرا که با این کار می توان از هدر رفتن سرمایه و انرژی جلوگیری نمود.

از این رو شرکت هایی در قالب شرکت های سازنده گلخانه در این امر به متقاضیان این شغل کمک شایانی می کنند. مجموعه فعالیت هایی که یک شرکت سازنده گلخانه انجام می دهد اعم از تولید محصولات گلخانه ای، مشاوره کشت و همچنین ساخت واحدهای صنعتی گلخانه ها می باشد.

در واقع بهترین سازنده گلخانه کسی است که بتواند انواع مختلف واحدهای گلخانه ای نظیر گلخانه های پلاستیکی تک لایه و دولایه، پلی کربناتی و شیشه ای را ارائه دهد. همچنین این شرکت ها با داشتن کادری مجرب و حرفه ای و کارشناسان و مهندسان و مشاوران با تجربه و بکارگیری نرم افزارهای روز دنیا مشغول به طراحی و ساخت انواع واحدهای گلخانه ای هستند و همچنین متقاضیان این شغل را در بخش های مختلف مانند انتخاب زمین مناسب، انتخاب تجهیزات مورد نیاز برای احداث گلخانه و معرفی تاسیسات  و تکنولوژی های به روز دنیا و انتخاب نوع کشت همراهی و مشاوره می کند.

همچنین بهترین سازنده گلخانه علاوه تولید و ارائه استانداردترین سازه های گلخانه ای با قیمت مناسب و کیفیت بالا، انواع تجهیزات داخلی واحدهای گلخانه ای اعم از توری ضد حشره، پرده ترمواسکرین، سایبان، انواع سیستم های حرارتی شامل هوای گرم و آب گرم، تجهیزات کشت هیدروپونیک، مه پاش و فن و پد را دارا و ارائه می دهد.

سازنده گلخانه در تهران

امروزه تعداد زیادی از شرکت های سازنده گلخانه در تهران مشغول به فعالیت در صنعت گلخانه هستند. این شرکت ها با تولید محصولات و تجهیزات گلخانه ای و طراحی و اجرای سازه ها و تاسیسات گلخانه ای با تجربه و دانشی بالا در این عرصه مشغول به فعالیت می باشند.

همچنین بسیاری از شرکت های تولید کننده گلخانه در تهران با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در بخش های مختلفی همچون محاسبه و طراحی مربوط به مقاومت اسکلت گلخانه ها، مشاوره دادن در خصوص انواع کشت و طراحی تاسیسات گلخانه ها نیز فعالیت می کنند.

شرکت های تولید گلخانه در تهران تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از نرم افزارهای بروز دنیا و با توجه به اقلیم و شرایط خاک هر منطقه به صورت کاملا تخصصی انواع واحدهای صنعتی گلخانه ای را طراحی می کنند تا با حداقل هزینه و حداکثر بازدهی به مشتریان ارائه دهند. همچنین این شرکت ها تمام بخش های یک گلخانه را به صورت سفارشی و بر اساس پارامترهای کارفرما محاسبه، طراحی و می سازد.

شرکت های سازنده گلخانه در تهران علاوه بر ساخت سازه های مدرن گلخانه ای انواع سیستم های هوشمند گلخانه ای را نیز تولید می نماید. بهترین سازنده گلخانه در تهران انواع سازه های گلخانه ها اعم از سازه هایی با طرح اسپانیایی که دارای پوششی از پلی کربنات و پلی اتیلن هستند، گلخانه های بلژیکی، گلخانه های شیشه ای و گلخانه های شیشه ای هلندی را تولید و عرضه می نمایند.

ویژگی های بهترین سازنده گلخانه تهران

  • داشتن تنوع بالا متناسب با هر منطقه
  • برای هر اقلیم و منطقه ای طراحی خاص و منحصر به فرد دارد
  • دارای کیفیت بالا و طراحی مدرن می باشد
  • ضمانت داشتن کالا و خدمات و محصولات
  • سازنده گلخانه تهران با داشتن کادری مجرب از مهندسان و مشاوران حرفه ای تمامی مراحل طراحی، تولید، اجرا و کشت توسط این کادر انجام می دهد
  • داشتن خدمات پس از فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: Content is protected !!
تماس بگیرید